Hakkımızda

İnsan Kaynaklarında
Yeni Nesil Çözümler

CCJOBS sektöre girdiğinden beri yenilikçi anlayışı ile
sektöre yön verenler arasında yer almaya devam ediyor.

Misyonumuz

Biz Kimiz?

Hizmet sektöründe 20 yılını devirmiş dış kaynak çağrı merkezi profesyonellerinin, sektörde açıkta kalan her ihtiyaca bir çözüm üretmek ve paylaşım ekonomisinin tabanda karşılığını bulması sürecinde yer almak üzere biraraya gelerek hayata geçirdiği CCJOBS, 2020 yılının başında faaliyetlerine başladı.

Merkezi İstanbul’da yer alan CCJOBS, spesifik ve bir o kadar da çeşitli ve sürekli evrilen insan kaynağı ihtiyaçları nedeniyle başta çağrı merkezleri olmak üzere her türlü sektörde ihtiyaç duyulan her düzeyde pozisyon için, profesyonelce işletilen veri havuzu ve ihtiyaca özel çözümleri ile sektörde yerini aldı.

Tamamı İngilizce hizmet verebilen ekibimizle, yurtiçi ve yurtdışı çağrı merkezi operasyonları için gereken her türlü kaynak tedariği ve yönetimi için entegre çözümler çalışmak için CCJOBS ile eş zamanlı olarak hayata geçirdiğimiz Callsultant markamızla da sektöre yeni bir soluk ve farklı bakış açıları kazandırmak üzere çalışmalarımıza başladık.

Tecrübe, teknoloji, yeniliklerin takibi ve yaratıcı çözüm uygulamaları ile iş ortaklarının verimliliğinin ve kârlılığının arttırlmasında pay sahibi olmak, güçlüklerin aşılmasına omuz vermek, ileriye gitmek isteyenlerin önünü açmak için sizi dinleyen, ihtiyaçlarınızı anlayan ve çözümler üreten profesyonel bir ekip iş başında . Ve sizleri tanımak için can atıyor.

Sistemimizin Özellikleri

Artificial Intelligence sistemi ile entegre olan işe alım sistemimiz sayesinde işe alım süreçlerinizi çok daha verimli yönetiyoruz.  

CV VERİTABANI

Türkçe ve Yabancı dilde profillenmiş CV Veritabanı

ATS (BAŞVURU TAKİP SİSTEMİ)

CRM Üzerinden İlan Başvuru Takip Sistemi

ADAY FİLTRELEME

Aranan Rol’lere göre belirlenen skillerde filtreleme

İLAN YÖNETİMİ

40’ın Üzerinde Ayrı İlan Portalında Aynı anda ilan çıkabilme

DETAYLI RAPORLAMA

Sistemimiz Üzerinden İlan, Aday, Başvuru, Görüşme ve kanal bazlı raporlama.

İşe Alım Yükünüzü Alıyoruz!

Siz büyümeye yoğunlaşırken biz de İşe alım süreçlerindeki kargaşadan sizi kurtaralım.